Salgótarján Megyei Jogú Város Közgyűlésének szerdai ülésén Salgótarján Önkormányzata köszöntötte az egészségügyi alapellátásban dolgozókat.
A közelgő Semmelweis-nap alkalmából többen is Salgótarján Emlékérmet vehettek át az egészségügyi alapellátásban huzamosabb időn keresztül végzett kiemelkedő tevékenységükért:
- Dr. Pattogató Mária háziorvos
- Tarjáni Hedvig asszisztens
- Dr. Bencze Sándor háziorvos
- Fülöp Gabriella asszisztens,
valamint Intézményünk 2 munkatársa::
- Gergely-Varga Krisztina Noémi iskolavédőnő és
- Bajóczky Csilla iskolavédőnő
Az elismeréseket Kreicsi Bálint polgármester, Fenyvesi Gábor alpolgármester és Tolnai Sándor alpolgármester nyújtotta át, közreműködtek a Váczi Gyula Alapfokú Művészeti Iskola tehetséges növendékei.







