Semmelweis-nap

Salgótarján Megyei Jogú Város Közgyűlésének szerdai ülésén Salgótarján Önkormányzata köszöntötte az egészségügyi alapellátásban dolgozókat. 

A közelgő Semmelweis-nap alkalmából többen is Salgótarján Emlékérmet vehettek át az egészségügyi alapellátásban huzamosabb időn keresztül végzett kiemelkedő tevékenységükért: 

  • Dr. Pattogató Mária háziorvos
  • Tarjáni Hedvig asszisztens
  • Dr. Bencze Sándor háziorvos
  • Fülöp Gabriella asszisztens,

valamint Intézményünk 2 munkatársa::

  • Gergely-Varga Krisztina Noémi iskolavédőnő és
  • Bajóczky Csilla iskolavédőnő

Az elismeréseket Kreicsi Bálint polgármester, Fenyvesi Gábor alpolgármester és Tolnai Sándor alpolgármester nyújtotta át, közreműködtek a Váczi Gyula Alapfokú Művészeti Iskola tehetséges növendékei.